Archiv

Klíčové slovo „hubnutí“

ČlánekSex s nadváhou - není nic moc

Nadváha je brzdou sexu, říkají odborníci. A nejen proto, že ji vnímáme jako nehezkou, ať už u sebe nebo u partnera.

více »

GalerieTlusté i vychrtlé - proměny celebrit

Hollywoodské hvězdy jsou dokonalé. Štíhlé, vysportované, perfektně vystylované. Když jde ale o roli, dokážou ze sebe udělat i zrůdu.

více »

ČlánekSex, vitalita i hubnutí: Všechno má guarana

Gua-ra-na znamená v řeči amazonských indiánů "velký strom lesa". Z jeho semen lze získat prášek, který působí jako velice silný stimulant. Skvělé na něm je, že rovněž přispívá k hubnutí.

více »

ČlánekRedukční dieta po porodu - kdy je vhodná?

Některé ženě kila po porodu zmizí sama. Jiné se drží zuby nehty a nezabírá nic. Pokud kojíte, nemůžete nasadit žádnou drastickou dietu. Jak tedy zhubnout?

více »

ČlánekTlusté ženy mají problém otěhotnět!

Obézní žena nemusí vůbec otěhotnět. A i když se jí to podaří, není to žádná výhra. Hrozí při tom řada komplikací. Proto zatněte zuby a zhubněte!

více »

ČlánekSnadné hubnutí: Jídlo vás přestane lákat

Nejlépe se hubne těm, kterým jídlo - i to sebelákavější - moc neříká. My ostatní trpíme každý den a už předem se bojíme nástrah v podobě Vánoc. K těm šťastným však může patřit každý. Zkuste, jak se nejlépe hubne.

více »

ČlánekChcete opravdu zhubnout? Začněte s Reefitness a změní se vám život!

Nový rok je tady a vy jste si nedala novoroční předsevzetí typu: „Musím zhubout, začnu pravidelně cvičit, ráno budu běhat, přestanu kouřit a jíst na noc a s tím vším začnu hned!“, protože už zkrátka víte, že není ve vašich silách ho dodržet?

více »

ČlánekKdo nehubne, není Čech: Redukční jídelníček na celý týden

Od ledna začíná s dietou tolik lidí, že je to až legrační. Kolik nás vydrží aspoň týden? Pomůže odborně připravený jídelníček, s nímž to půjde mnohem snáz!

více »

ČlánekChcete zhubnout? Víme jak!

S novým rokem je ideální čas začít se hýbat, změnit svůj život. A pozor, jde to i zábavnou formou! Přesvědčíme vás…

více »

RozhovorOn-line s odborníkem na hubnutí: zeptejte se!

Přetaženost, bolavá záda, unavenost, nějaký ten „gram“ tuku navíc, nechuť k čemukoliv… Že vám něco schází, či přibývá? Zcela jistě – ale co?!

více »

ČlánekHubněte s námi dál. Pokračování je tady!

Reakce na na náš hubnoucí seriál máme skvělé! Nechcete se přidat a shodit s námi nějakého to kilíčko? Ukážeme vám, že to jde i s úsměvem!

více »

ČlánekHubnete s námi? Je tu finále!

Začátek roku obvykle bývá ideální čas pro rozhodnutí - kdy a jak se sebou začneme něco dělat. Stejně tak skončíme konstatováním, že dřív než na jaře to nebude. Ale pozor, s Reefitness můžete začít kdykoliv, a nejlépe hned!

více »

ČlánekNezvládáte život? Nemusíte na to být sami!

Ztrácíte balanc mezi osobním a profesionálním životem, máte málo energie na dosažení věcí, které chcete? Aby váš život nabral správný směr, je nutné začít se o tom bavit… a nemusíte na to být sami.

více »

ČlánekProč vlastně lidé hubnou? A vy?

Je konec ledna. Ve fitcentrech je opět volno a většina z nás zastrkuje dietní hubnoucí plán hluboko do šuplíku. Kde zůstala novoroční předsevzetí?

více »

ČlánekDalší dítě vás zabije, řekli jí lékaři. Má jich sedm!

Rebecca Fyfe vypráví svůj příběh o (ne)vůli, váze, jídla a svých sedmi těhotenstvích. S každým dalším totiž přibírala až se její váha zastavila na hrozivé hodnotě. Hrozila jí smrt!

více »

ČlánekSexuální dieta: Zhubne úplně každý

V touze po štíhlém těle se nemusíme trápit jen odříkáním chutných jídel. Existují a fungují i jiné rozumné metody, jak se „zmenšit“. Jednou z takových metod je sex.

více »

ČlánekStrašná pravda: Škodí káva při hubnutí?

Nepít kávu? Co si to zase na nás vymysleli? Žvýkat zrni, chodit cvičit, a nesmět si dopřát ani trochu té žbrundy? Vždyť oblíbené kafíčko je málem ta poslední slast, co nám zbyla!

více »

RozhovorOn-line s kondičním trenérem: Zeptejte se!

Chystáte se už dlouho - přehodnotit styl života, a místo občasného přejídání a večerního lenošení se občas proběhnout? A že už si to říkáte dlouho? Pak se možná chcete zeptat profesionálního trenéra – jak na to!

více »

ČlánekHubněte skvělým jídlem!

Jíst zdravě, udržet si štíhlou linii a zároveň si pochutnat. Tyto možnosti přináší koncept Zdravě a chutně společnosti Tefal, která nyní přichází na trh s moderním a inovovaným produktem Tefal ActiFry Family.

více »

ČlánekKe štíhlé linii s chutným receptem!

Rády vaříte a už dávno toužíte pro kuchyňském spotřebiči, který by byl ideální pro zpracování "zdravých" jídel? Pro všechny, kteří chtějí žít zdravě nebo musí dodržovat některou dietu nebo jen právě chtejí zhubnout je tu ActiFry Family.

více »

ČlánekDieta? Radši vůbec nezačínejte!

Musím zhubnout! rozhoduje se teď kdekdo. Zahodím přílohy, pečivo mi nesmí do baráku, a měsíc vydržím jen na salátu. To budou výsledky!

více »

ČlánekVelká snídaně? Jen kalorie navíc!

Snídejte, radí odborníci neustále. "Když se ráno najím, mám pak hlad celý den a sním toho víc," namítáme my jedlíci. A máme pravdu. Padl další dietní mýtus!

více »

ČlánekToužíte po super postavě? Stačí chodit - a vědět kam!

Stále si lámete s jakým pohybem začít - abyste se dostali co nejdříve do kondice a vytvarovali si postavu? Zbytečně - stačí přece chodit. A když víte kam - můžete nejen zhubnout, ale i vyhrát!

více »

ČlánekPodívejte se: 5 žen začíná hubnout

Boj s vlastními kily bývá nejúpornější a nejtěžší ze všech. Podívejte se na 5 žen, které se k němu odhodlaly. Uspějí nebo selžou?

více »

ČlánekJak spojit flirt, rande, hubnutí a výhry? My to víme!

O flirtování, randění, svádění jsme psali již mnohokrát. Teď je tu ale jedinečná možnost spojit všechno to krásné a jiskřivé s něčím hodnotným - hubnutím a spoustou úžasných výher!

více »

ČlánekKolik jste přibrala a zhubla v těhotenství?

„V devátém měsíci jsem si připadala jako dělová koule na nožičkách. A také jsem se tak cítila. Čtrnáct kilo navíc udělalo své…“ napsala nám čtenářka Manka.

více »

ČlánekVědci na stopě: Nová látka na hubnutí

Říká se, že až někdo objeví lék na huhnutí, Nobelova cena ho nemine. Možná už je na cestě!

více »

ČlánekPoradce Petr Havlíček: Na česká jídla zapomeňte!

Přední český výživový poradce Ing. Petr Havlíček tvrdí: „Nemůžeme jíst tak tučnou stravu jako naši předkové. Protože se prostě nehýbeme. Což spousta lidí odmítá akceptovat.

více »

ČlánekZhubněte 5 kg do prázdnin. Přesný návod!

Jdete hubnout do plavek? Máte odhodlání, máte vůli, a nejspíš máte i dojem, že přesně víte, jak na to. Jsou však vaše znalosti správné?

více »

RozhovorJak doopravdy zhubnout: Ptejte se online prof. Martiníka

Ručička váhy se nehýbá, ať děláte co děláte? A léto už je za dveřmi! Potřebujete najít ten správný přístup, vhodný právě pro vás.

více »

Galerie11 dobrých rad pro snadné zhubnutí

Že už jste těch rad dostali spoustu a žádná nebyla nic platná, protože ta jediná správná zní "nežrat"? Tak zkuste ještě tyhle rady: ani si nevšimnete, že se omezujete, a přesto pár kilo půjde určitě dolů!

více »

Článek5 žen hubne do plavek. Ale jak velkých?

Dvanáct, patnáct a možná ještě víc kilo tuku se chtěla zbavit pětice žen, se kterou jsem vás seznámili v rámci projektu Změním se - kondice, jež pořádá ZPMVCR. Prázdniny jsou tu, sledujte změnu!

více »

Novinky e-mailem

Nemáte e-mail? Založte si jej zdarma »